Szkolenie w Bydgoszczy

Olycom i Biblioteka Analiz zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Księgarnie w Polsce 2017 – rozwój kompetencji zawodowych księgarzy”

Kiedy: 28 września, godz. 8.30-16.00

Gdzie: Focus Premium Pod Orłem
ul. Gdańska 14, 85-006 Bydgoszcz

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji księgarzy w obszarach takich jak: merchandising księgarski, obsługa klienta, promocja księgarni, organizacja wydarzeń kulturalnych, w tym proczytelniczych, jak również prawne aspekty funkcjonowania księgarń.

Zaletą planowanych warsztatów będzie praktyczne podejście do przedstawianych zagadnień, poparte długoletnim doświadczeniem zawodowym prowadzących oraz interaktywny charakter zajęć, pozwalający uczestnikom na weryfikację i testowanie swojej wiedzy w sytuacjach symulujących rzeczywistość. Ponadto szkolenie ma stać się platformą wymiany doświadczeń między jego uczestnikami.

Szkolenie skierowane jest do księgarzy – zarówno tych, którzy podejmują lub podjęli pierwsze kroki na rynku księgarskim, jak również tych z wieloletnim doświadczeniem w branży – którzy chcieliby działać na tym coraz trudniejszym rynku sprawniej i skuteczniej, którzy są otwarci na naukę nowych kompetencji także na konfrontację swojego sposobu myślenia o idei nowoczesnego księgarstwa ze spojrzeniem reprezentowanym przez innych jego uczestników oraz zewnętrznych ekspertów.

Szkolenie zakłada przekazanie uczestnikom gruntownej, eksperckiej wiedzy, dlatego prowadzone będzie przez rynkowych praktyków, którzy na co dzień udowadniają swe doskonałe umiejętności w danej dziedzinie, znakomicie zorientowanym w specyfice naszej branży.

Uczestnikom szkolenia oferujemy: materiały szkoleniowe, serwis kawowy, obiad. Po zakończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat uczestnictwa.

Organizator szkolenia przewiduje możliwość refundacji kosztów dojazdu uczestników w wysokości koszty dojazdu: do 100 zł od osoby.

Szczegółowe informacje:

biuro@ksiegarze.com.pl
tel. 22 828 36 31, 606 118 617

Formularz zgłoszeniowy: formularz_zgloszeniowy_28_9_17

Organizatorzy:

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

Patronat:

rynek-ksiazki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.